Aylık 65 TL'den Başlayan Fiyatlarımız İle

E-TİCARET SİTENİZİ
HEMEN KURUN!

Zaman kaybetmeden e-ticaret siteni kendin kur, kendin yönet


GOYOMOD NEDİR?


Goyomod, E-ticaret sitesi açmak isteyenler için hazırlanmış özel yazılım uygulamasıdır. Sitemize üye olup 3 dakika içinde e-ticaret sitenizi açabilir, hemen ürün ekleyebilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Kolay kurulumu ve sade yönetim panel yapısı ile e-ticaret sitesi açmak sanıldığından daha kolay.

ÜCRETSİZ TEMALAR


Goyomod E-Ticaret Yazılım Temaları

Goyomod E-Ticaret Yazılımı

DESTEK ALIN


E-Ticaret Yazılım Paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak için canlı chat sistemimizden bizlere yazabilir veya iletişim formunu kullanabilirsiniz.
Mesaj Yaz
Goyomod E-Ticaret Yazılımı

PLANINIZI SEÇİN


Aylık kiralanabilir e-ticaret yazılım paketleri hakkında detaylı bilgi için fiyatlarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
Fiyatlar

NASIL ÇALIŞIR


1) Üye Ol
2) Siteni Oluştur
3) Ürünlerini Ekle
4) Satışa Başla.

Goyomod E-Ticaret Yazılımı

DİJİTAL MEDYA UZMANLARI İÇİN


Freelance çalışan Dijital Medya Uzmanları Goyomod tam size göre! Müşterilerinizin e-ticaret sitelerini Goyomod alt yapısı ile hazırlayarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Goyomod'un özel freelance programımızda yer almak ve konu hakkında detaylı bilgi için hemen bizimle iletişime geçin! .
İletişime Geç

SIKÇA SORULAN SORULARSıkca Sorulan Sorular

#zamankaybetme


ÖZELLİKLER

E-Ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri sizler için hazırladık

SİPARİŞLER


Tüm siparişlerinizi hızlıca görün, sipariş durumlarını müşterinize bildirin.

ÜRÜNLER


Ürününüze ait olan bilgileri kolayca girin, ürününüzü özellikler ekleyin Ayrıca sınırsız fotoğraf ekleme özelliğini unutmayın!

İNDİRİM KUPONLARI


Müşterileriniz için kampanya oluşturun. İster yüzde isterse parasal olarak indirip yapın, tarihleri belirleyin, alışveriş keyfini ikiye katlayın!

BLOG


Kendinizi daha iyi anlatın, arama motorlarında daha fazla görünür olun!

ÖDEME YÖNTEMLERİ


Alışverişler için hangi istediğiniz ödeme yöntemini tercih edin. Wirecard, İYZİCO, PayTR ve PayU entegrelerini hızlıca erişin. Kapıda ödeme ve havale mi? Hepsi tercihinize bağlı!

AYARLAR


E-ticaret sitenizin içeriğini belirleyeceğiniz ve site açıklamasından mağaza adına, iletişim bilgilerinden temalara gibi farklı kategorilerdeki değişiklikleri bu alandan yapın!

BLOG


E-Ticaret Paketleri
E-ticaret sitesi açmak isteyenler için özel olarak geliştirilen yazılım uygulaması Goyomod, 3 dakikada sorunsuz, sıkıntısız e-ticaret sitesi sunuyor.
E-Ticarette Müşteriyi Elde Tutmanın Yöntemleri
E-ticarette büyümenin anahtarı, müşteri bağlılığı… Müşterilerinizi elde tutmak için etkili stratejiler geliştirebilirsiniz. Tabii öncelikle ziyaretçi kazanmalı, ardından da kazandığınız ziyaretçileri düzenli müşteriniz olmaya ikna etmelisiniz.
Alışveriş Sepetlerinin Terk Edilmesini Önleyecek Stratejiler
İnternet üzerinden alışveriş yapmak, özellikle bu dönemde neredeyse hayat kurtaran bir seçenek oldu. Z kuşağı zaten dijital dünyanın içinde, online alışverişe açık... Ancak artık büyüklerimiz de bu konuda oldukça profesyonel oldu.