GOYOMOD NEDİR?Goyomod, E-ticaret sitesi açmak isteyenler için hazırlanmış özel yazılım uygulamasıdır. Sitemize üye olup 3 dakika içinde e-ticaret sitenizi açabilir, hemen ürün ekleyebilir ve satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Açmış olduğunuz sitenizi kendi alan adınızda (www.benimsitem.com) yayınlayabilir veya Goyomod.com (sitem.goyomod.com) alt alan adında kullanabilirsiniz.

Goyomod.com, e-ticaret sitesi açmak isteyenlerin işinizi hızlandırmak amaçlı hazırlanmıştır. Zaman kaybetmeden ve hızlıca (3 Dakika) e-ticaret sitenizi açabilirsiniz. Gelişmiş ödeme yöntemleri alt yapısı ile sanal post sisteminizi e-ticaret sitenize hemen entegre edebilirsiniz.

Kolay kurulumu ve sade yönetim panel yapısı ile e-ticaret sitesi açmak sanıldığından daha kolay.

Aylık 65 TL'den Başlayan Fiyatlarımız İle

E-TİCARET SİTENİZİ
HEMEN KURUN!

Zaman kaybetmeden e-ticaret siteni kendin kur, kendin yönet

ÖZELLİKLER


E-Ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri sizler için hazırladık

Siparişler


Siteniz üzerinden gelen tüm siparişleri hızlıca görebilir ve sipariş durumlarını anında müşterinize mail ile bildirebilirsiniz.

Ürünler


Ürün eklerken ürününüze ait olan tüm bilgileri kolayca girebilir varyasyon sistemi ile ürününüzü özellikler ekleyebilirsiniz. Ayrıca sınırsız fotoğraf ekleme özelliği ile ürünlerinizi en iyi şekilde müşterilerinize sunabilirsiniz.

Özellikler


Yeni bir ürün eklerken tüm özelliklerini önceden kayıt altına almanızı sağlıyoruz. Ürün ekleme sayfasına geldiğinizde de ürününüze ait tüm özelliklere hızlıca ulaşabilir, işinizi hızlandırabilirsiniz.

Blog


Web sitenizin seo çalışmalarını destek olması için blog sayfanıza sınırsız içerik girebilir, sitenizi arama motorlarında üst sıraya taşıyabilirsiniz.