BLOG


Tam Zamanı! COVID-19 salgını boyunca evlerdeki yaşam ve sosyal izolasyon tüketicileri online alışverişe yönlendirdi.
Google Görüntülü Reklam Ölçüleri Google görüntülü reklam vermek isteyenler için reklam ölçülerini sizler için hazırladık.
E-ticaretin Yükselişi E-Ticaret siteleri, büyük, orta ve küçük ölçekteki şirketlerin işletme performanslarını ve satışlarını artırmada başladığı yükselişine hem teknoloji hem de kullanıcıların alışveriş alışkanlıklarının değişmesiyle hız kesmeden devam ediyor.
E-ticaret yazılım paketlerinde %50 indirim! E-Ticaret Yazılım Paketlerinde Sadece Haziran Ayına Özel Yıllık Ödeme Planınıza %50 İndirim 1.000 TL yerine 500 TL.
Tema Değişikliği İstediğiniz zaman e-ticaret sitenizin temasını değiştirebilirsiniz.
Goyomod DNS Adresleri Goyomod ile e-ticaret sitesi açmış müşterilerimiz alan adlarını Goyomod’un belirlemiş olduğu DNS adreslerine yönlendirmeleri gerekmektedir.
Goyomod ile e-ticaret sitesi nasıl açılır? Web sitemizin üst bölümünde yer alan “Ücretsiz Dene” butonuna tıklayarak açılan sayfadan ücretsiz üye olabilirsiniz.
Google Ads Reklamları Bugün internet hayatın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Hem işyerlerinde hem de evlerde internet kullanım oranları hesap edilirken artık bireysel internet kullanıcı sayıları hesaplanmaya başladı.
Instagram Reklamları Facebook’tan sonra en büyük sosyal medya unvanına sahip bulunan Instagram, bir milyara yakın kullanıcı kitlesi bulunuyor.
E-Ticaret Sitesi Zaman, mekan özgürlüğü sayesinde günümüz kelimesi ulaşılabilirlik olgusundan hareketle “globalleşen dünyada” her şeyi anında temin etmek büyük önem taşıyor.