E-Ticaret Teması No: 04

Ürünlerinin detaylarını öne çıkarmak isteyenlerin tamamen ücretsiz e-ticaret teması. Müşterilerinize kategorize bir e-ticaret site tasarımı ile tüm ürünlerinizi kolayca gösterebilir ve “Hemen Satın Al” butonu ile zaman kaybetmeden alışverişlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. Responsive (mobil uyumlu) tasarımı ile müşterilerinize her an kolay bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz.

Ana Sayfa Slider:
Müşterilerinizin dikkatini çekmek istediğiniz kampanyaları ve ürünleri ana sayfada yer alan üçlü slider ile gösterebilirsiniz. Buradaki bannerlar ile müşterilerinizi e-ticaret sitenizdeki ürünlere ve kampanyalara çekmek çok kolay!


Ana Sayfa Tanıtım Bannerları:
Slider bölümünün hemen altında yer alan kutucuklara kategorilerinizi ekleyerek müşterilerinize daha doğru sıralama ile ürünlerinizi sergileyebilirsiniz.


Ana Sayfa Vitrin Ürünleri:
Alışveriş yapmak için e-ticaret sitenizi tercih eden müşterilerinize kategorilere ayrılmış ürünlerinizi tanıtabileceğiniz vitrin alanıdır. Doğru sıralama ile eklenmiş ürünler ile satış oranınızı arttırabilirsiniz.


Ana Sayfa Avantajlar Kutuları:
Alışveriş yapmak için e-ticaret sitenize gelen müşterinize ücretsiz kargo, kapıda ödeme, taksit seçenekleri veya bir başka aydınlatıcı avantajınızı yazabilir ve müşterinizi bilgilendirebilirsiniz. Unutmayın müşteriniz e-ticaret sitenizi dolaşmaya başladığında ona sunduğunuz imkanları ve avantajları görmek ister.


Hemen İletişime Geç:
Müşteriniz e-ticaret sitenizdeki ürünü satın almak istiyor ama size birkaç sorusu var. Sitenizin içersin de iletişim sayfanızı aramaktansa her sayfanın altında yer alan “Hemen İletişime Geç” kutusu ile sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçecektir.


Üye Olmadan Alışveriş:
E-Ticaret sitesi müşteri ürünleri yavaş inceler ama satın alma işlemini hızlıca yapmak ister, işte tam bu sırada üyeliksiz alışveriş devreye giriyor. Sepete ürün atıp satın alma işlemine geçen müşterinize 3 soru soruyoruz: Üye Ol, Üye Girişi veya Üye Olmadan Devam Et.


E-Ticaret Temasını Özelleştirin:
Bunun için biraz CSS bilgisine ihtiyacınız var eğer bilginiz yok ise hemen bize ulaşabilirsiniz. Goyomod ekibi olarak üye iş yerlerimize ücretsiz olarak tasarım desteği vermekteyiz.

İlgili Konu:
Destek Al

Blog
Goyomod’un ücretsiz olarak sunduğu blog eklentisi ile SEO’da gücünüze güç katmaya hazır olun. Müşterilerinizin sadece ürünlerinizi incelemez ürünleriniz hakkında yazdığınız faydalı içerikleri de okumak ve ürününüzü tavsiyeniz üzerine nasıl kullanacağı hakkında bilgi de almak ister. Ve unutmayın SEO’nuzu güçlendirmek için muhakkak blog sayfanıza her hafta 2 içerik girmenizi öneririz.


Tavsiye Edilen Görsel Ölçüleri:


• Üst Banner Ölçüsü: 1500x140 px;


• Slider Banner Ölçüsü: 1500x600 px;


• Slider Altı Banner Ölçüsü: 1500x140 px;


• Reklam Banner Ölçüsü: 612x612 px;


• Ürün Görsel Ölçüsü: 1200x1200 px.