E-Ticaret Teması No: 05

Ürün kategorilerini öne çıkarmak isteyenlerin tamamen ücretsiz e-ticaret teması. Müşterilerinize e-ticaret sitenize geldiklerinde kategorilerinizi gösterebilir kolayca ürünlerinizi görmelerini ve “Hemen Satın Al” butonu ile zaman kaybetmeden alışverişlerini tamamlamalarını sağlayabilirsiniz. Responsive (mobil uyumlu) tasarımı ile müşterilerinize her an kolay bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz.

Ana Sayfa Slider:
Müşterilerinizin dikkatini çekmek istediğiniz kampanyaları ana sayfada yer alan sliderlar ile gösterebilirsiniz. Buradaki bannerlar ile müşterilerinizi e-ticaret sitenizdeki ürünlere ve kampanyalara çekmek çok kolay!


Ana Sayfa Tanıtım Bannerları:
Slider bölümünün hemen altında yer alan 8 kutucuğa kategorilerinizi ekleyerek müşterilerinize daha kolay alışveriş imkanı sağlayabilirsiniz.


Ana Sayfa Vitrin Ürünleri:
Alışveriş yapmak için e-ticaret sitenizi tercih eden müşterilerinize kategorilere yönlendirerek istediklerini ürüne kolayca ulaşmalarını sağlayabileceğiniz vitrin alanıdır.


Ana Sayfa Avantajlar Kutuları:
Alışveriş yapmak için e-ticaret sitenize gelen müşterinize ücretsiz kargo, kapıda ödeme, taksit seçenekleri veya bir başka aydınlatıcı avantajınızı yazabilir ve müşterinizi bilgilendirebilirsiniz. Unutmayın müşteriniz e-ticaret sitenizi dolaşmaya başladığında ona sunduğunuz imkanları ve avantajları görmek ister.


Hemen İletişime Geç:
Müşteriniz e-ticaret sitenizdeki ürünü satın almak istiyor ama size birkaç sorusu var. Sitenizin içersin de iletişim sayfanızı aramaktansa her sayfanın altında yer alan “Hemen İletişime Geç” kutusu ile sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçecektir.


Üye Olmadan Alışveriş:
E-Ticaret sitesi müşteri ürünleri yavaş inceler ama satın alma işlemini hızlıca yapmak ister, işte tam bu sırada üyeliksiz alışveriş devreye giriyor. Sepete ürün atıp satın alma işlemine geçen müşterinize 3 soru soruyoruz: Üye Ol, Üye Girişi veya Üye Olmadan Devam Et.


E-Ticaret Temasını Özelleştirin:
Bunun için biraz CSS bilgisine ihtiyacınız var eğer bilginiz yok ise hemen bize ulaşabilirsiniz. Goyomod ekibi olarak üye iş yerlerimize ücretsiz olarak tasarım desteği vermekteyiz.

İlgili Konu:
Destek Al

Blog
Goyomod’un ücretsiz olarak sunduğu blog eklentisi ile SEO’da gücünüze güç katmaya hazır olun. Müşterilerinizin sadece ürünlerinizi incelemez ürünleriniz hakkında yazdığınız faydalı içerikleri de okumak ve ürününüzü tavsiyeniz üzerine nasıl kullanacağı hakkında bilgi de almak ister. Ve unutmayın SEO’nuzu güçlendirmek için muhakkak blog sayfanıza her hafta 2 içerik girmenizi öneririz.


Tavsiye Edilen Görsel Ölçüleri:


• Slider Banner Ölçüsü: 1920x 925 px;


• Slider Altı Reklam Banner Ölçüsü: 346x346 px;


• Ürün Görsel Ölçüsü: 1200x1500 px.