Sorular ve Cevaplar

Goyomod hakkında merak edilen sıkça sorulan sorular.

E-ticaret sitesi açabilmek için öncelikle Goyomod.com’a üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra dilerseniz ücretsiz olarak 14 günlük tam deneme sürümünü kredi kartı bilgilerinizi girmenize gerek kalmadan kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz subdomain ile ilk e-ticaret sitenizi kolaylıkla açabiliyorsunuz. Goyomod.com üye girişi ile yönet kısmından alan adını bağlama, admin panel bilgilerini ve aylık/yıllık kiralama dönemini görebilirsiniz. Yenile kısmından da aylık veya yıllık olarak yenile hizmetini gerçekleştirebilirsiniz.

E-ticaret sitesi üzerinden satış yapabilmek ve fatura kesebilmek için şirket kurmanız gereklidir. Dilerseniz şirket kurmadan önce e-ticaret sitenizi 14 günlük tam deneme sürümüyle açabilir, temanıza göre önden görsel ve bilgilerinizi yüklemeye başlayabilirsiniz. Deneme sürümü süresince satış gerçekleştiremezsiniz. Nasıl e-ticaret sitesi kurabileceğinizle ilgili size yardımcı olarak blog yazımız için tıklayabilirsiniz.
https://goyomod.com/blog/e-ticaret-sitesi-kurmak-istiyorum

Hayır gerekmiyor. Dilerseniz domain satın almadan da Goyomod.com uzantısını kullanarak şirketinizi subdomain ile açabilirsiniz. Detaylı bilgiyi Goyomod destek ekibinden hızlıca öğrenebilirsiniz.

Goyomod.com paneline giriş yaparak sitenizin bulunduğu satırda yer alan “yönet” butonuna tıklayın. Ardından alan adınızı (domain) "Kendi alan adınızı bağlayın" kutucuğuna yazıp bağla butonuna tıklayın. Size özel oluşturulan DNS adresleri ile alan adını satın aldığınız yerden DNS değişikliği yapabilirsiniz. Konuyla ilgili sorun yaşarsanız Goyomod destek ekibine danışabilirsiniz.

Evet müşterilerimize sunduğumuz tüm temalar SEO uyumlu altyapıya sahiptir.

Aylık veya yıllık olarak satın alacağınız e-ticaret paketinizi; sanal pos, havale-eft veya kapıda ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Hayır, aylık ödeme yönteminde taahhüt istemiyoruz. Aylık aboneliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırma hakkına sahipsiniz.

Evet, ücretsiz olarak kurumsal mail adresi açıyoruz. Mail adresleri en fazla 4 hesap için açılıyor.

Site adreslerinin doğruluğunu kontrol eden SSL güvenlik sertifikasını tüm müşterilerimize ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz.

Tüm verilerinizin güvenli bir şekilde saklanması için hosting hizmetini biz sağlıyoruz ve bu hizmet tamamen ücretsizdir.

Tabii ki. Hafta içi her gün 09.00 ile 20.00 saatleri arasında canlı chat veya Goyomod admin paneli üzerinden bizlere sorularınızı sorabilirsiniz.

Evet, e-ticaret sitenizi yayına alsanız dahi dilediğiniz zaman tema değişikliği yapabiliyorsunuz. Temalarımızın tasarımları birbirinden farklı olduğundan görsel ölçülerinde değişiklik olabilir. Destek hattımızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Hayır, hiçbir satıştan komisyon ücreti talep etmiyoruz.

PayTR Ödeme Yöntemi, iyzico Ödeme Yöntemi, Wirecard Ödeme Yöntemi, Garanti Bankası Sanal Pos, QNB Finansbank Sanal POS, PayU Ödeme Yöntemi ile çalışıyoruz.