E-Ticaret Teması No: 02

Ürün detaylarını daha net göstermek isteyenlerin tamamen ücretsiz e-ticaret teması. Müşterileriniz e-ticaret sitenizde hızlıca tüm ürünleri görebilir ve “Hemen Satın Al” butonu ile zaman kaybetmeden alışverişlerini tamamlayabilirler. İstediğiniz renklerde kullanabileceğiniz şık ve responsive (mobil uyumlu) tasarımı ile müşterilerinize ürünlerinizi doğru sıralama ve geniş görseller ile gösterebilir ve satın alma yolculuğunu başlatabilirsiniz.

Ana Sayfa Slider:
Son eklediğiniz ürünleri ve sezon indirimlerini slider’a ekleyip müşterilerinize daha çarpıcı tasarımlarla alışveriş sunabilirsiniz.


Ana Sayfa Tanıtım Bannerları:
Slider bölümünün hemen altında yer alan 3 kutucuğa kampanyalarınızı, çok satan ürünlerinizi veya öne çıkan kategorilerinizi bannerlar ile müşterilerinize gösterebilirsiniz.


Ana Sayfa Vitrin Ürünleri:
Ana sayfanızda dolaşan müşterilerinize gözde ürünlerinizi veya yeni gelen ürünlerinizi tanıtabileceğiniz vitrin alanıdır. Ürünlerin üzerine “Çok Satanlar”, “%15 İndirimli” gibi küçük etiketler ile müşterilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.


Ana Sayfa Avantajlar Kutuları:
Alışveriş yapmak için e-ticaret sitenize gelen müşterinize ücretsiz kargo, kapıda ödeme, taksit seçenekleri veya bir başka aydınlatıcı avantajınızı yazabilir ve müşterinizi bilgilendirebilirsiniz. Unutmayın müşteriniz e-ticaret sitenizi dolaşmaya başladığında ona sunduğunuz imkanları ve avantajları görmek ister.


Hemen İletişime Geç:
Müşteriniz e-ticaret sitenizdeki ürünü satın almak istiyor ama size birkaç sorusu var. Sitenizin içersin de iletişim sayfanızı aramaktansa her sayfanın altında yer alan “Hemen İletişime Geç” kutusu ile sizinle hızlı bir şekilde iletişime geçecektir.


Üye Olmadan Alışveriş:
E-Ticaret sitesi müşteri ürünleri yavaş inceler ama satın alma işlemini hızlıca yapmak ister, işte tam bu sırada üyeliksiz alışveriş devreye giriyor. Sepete ürün atıp satın alma işlemine geçen müşterinize 3 soru soruyoruz: Üye Ol, Üye Girişi veya Üye Olmadan Devam Et.


E-Ticaret Temasını Özelleştirin:
Bunun için biraz CSS bilgisine ihtiyacınız var eğer bilginiz yok ise hemen bize ulaşabilirsiniz. Goyomod ekibi olarak üye iş yerlerimize ücretsiz olarak tasarım desteği vermekteyiz.

İlgili Konu:
Destek Al

Blog
Goyomod’un ücretsiz olarak sunduğu blog eklentisi ile SEO’da gücünüze güç katmaya hazır olun. Müşterilerinizin sadece ürünlerinizi incelemez ürünleriniz hakkında yazdığınız faydalı içerikleri de okumak ve ürününüzü tavsiyeniz üzerine nasıl kullanacağı hakkında bilgi de almak ister. Ve unutmayın SEO’nuzu güçlendirmek için muhakkak blog sayfanıza her hafta 2 içerik girmenizi öneririz.


Tavsiye Edilen Görsel Ölçüleri:


• Üst Banner Ölçüsü: 1920x140 px;


• Slider Banner Ölçüsü: 950x800 px;


• Slider Yanı Banner Ölçüsü: 930x400 px;


• Slider Altı Banner Ölçüsü: 1920x140 px;


• Reklam Banner Ölçüsü: 900x1200 px;


• Ürün Görsel Ölçüsü: 1200x1800 px.