ÖZELLİKLER


E-Ticaret sitesinde olması gereken tüm özellikleri sizler için hazırladık

Siparişler


Siteniz üzerinden gelen tüm siparişleri hızlıca görebilir ve sipariş durumlarını anında müşterinize mail ile bildirebilirsiniz.

Ürünler


Ürün eklerken ürününüze ait olan tüm bilgileri kolayca girebilir varyasyon sistemi ile ürününüzü özellikler ekleyebilirsiniz. Ayrıca sınırsız fotoğraf ekleme özelliği ile ürünlerinizi en iyi şekilde müşterilerinize sunabilirsiniz.

Özellikler


Yeni bir ürün eklerken tüm özelliklerini önceden kayıt altına almanızı sağlıyoruz. Ürün ekleme sayfasına geldiğinizde de ürününüze ait tüm özelliklere hızlıca ulaşabilir, işinizi hızlandırabilirsiniz.

Kategoriler


Ürünlerinizi kategorilere ve o kategorilerin alt kategorilerine ayırabilir, müşterilerinizi nokta atışı yaparak istedikleri kategoriye gitmesini sağlayabilirsiniz.

Markalar


Ürünlerinizi doğru konumlandırmak için sınırsız marka açabilirsiniz.

Blog


Web sitenizin seo çalışmalarını destek olması için blog sayfanıza sınırsız içerik girebilir, sitenizi arama motorlarında üst sıraya taşıyabilirsiniz.

XML Entegrasyon


Anlaşmalı olduğumuz firmalara XML verebilir ve XML verdiğiniz tüm firmaların stok kontrollerini panelimiz üzerinden yapabilirsiniz.

Üye Yönetimi


Sitenize üye olan tüm kullanıcıları buradan görebilir ve iletişim bilgilerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz E-Ticaret Sitenizi

Hemen Kurun!