İNDİRİM KUPONLARI

Müşterileriniz için kampanya oluşturun. İster yüzde isterse parasal olarak indirip yapın, tarihleri belirleyin, alışveriş keyfini ikiye katlayın!E-ticaret sitenizde yayına aldığınız ürünlere veya direkt seçeceğiniz kategorilere indirim uygulamak istiyorsanız, admin panelinizin indirim kuponları sayfasına tıklayarak işleme başlayabilirsiniz. Ekranın sağ üst köşesinde yer alan “yeni kupon” butonuna tıkladıktan sonra; kupon başlığı, kupon açıklaması, indirim tipi, indirim oranı, kullanım limiti, alışveriş limiti, indirim kampanyasının başlayacağı tarihi ve bitiş tarihini eklemelisiniz.

İndirim kampanyanızı oluştururken indirim tipinizi iki farklı şekilde seçebilirsiniz. Dilerseniz indirip tipi kısmından “girilen oranda indirim uygulansın” veya “girilen tutarda indirim uygulansın” seçeneklerinden birini seçerek devam edebilirsiniz.


İndirim kuponunuzu oluşturduktan sonra kuponu aktif etmek ve üyelerin profilinde göstermek için sayfanın sağ köşesinde bulunan butonları açık konuma getirmelisiniz. Ardından ürünün geçerli olacağı kategoriyi ve ürünleri seçip kaydet butonuna bastıktan sonra indirim kampanyanızı oluşturmuş olursunuz.Kampanyanızı oluşturduktan sonra dilerseniz ileri tarih aralıkları için yeni kampanya belirleyebilir, kampanyanız bittikten sonra sayfanızdan silebilirsiniz. İndirim kuponları sayfanıza girdiğinizde kampanyanızın mevcut durumunu güncel olarak görebilirsiniz.