SAYFA YÖNETİMİ

E-Ticaret sayfanızda düzenlemelerinizi yapın, dilerseniz yeni sayfa açın!Sayfa yönetimi e-ticaret siteniz için önemli adımlardan biridir. Admin panelinizden sayfa yönetimine girdiğinizde sizi karşılayacak sabit sayfalar olacak. Bu sayfaların e-ticaret sitenizde bulunması zorunlu olduğundan sabit sayfaları silemezsiniz. Sayfa yönetimini hazırlarken sabit sayfalar kısımlarını mutlaka doldurmalısınız. Bu kısımlar Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından e-ticaret sitelerinde olması zorunlu alanlar. Panelde bu alanları kırmızı renkte ve sabit sayfa yazısı ile görebileceksiniz. Bu alanları avukatlarınız yardımı ile doldurabilirsiniz.

Yeni açabileceğiniz sayfalarınızı yeşil renkte özel sayfa olarak görebilirsiniz. Özel sayfalarınızı hakkımızda, referanslarımız, çalışma arkadaşlarımız gibi ya da özel bir kampanya hazırladıysanız o kampanyayı tanıtma amaçlı başlıklar ile açabilirsiniz.

Yeni sayfa butonuna tıkladığınızda özel sayfa oluşturmaya başlayabilirsiniz. Sayfa başlığı, meta açıklaması, sayfa adresi ve geniş yazı alanını doldurduktan sonra sayfaya görsel ekleyip kaydet butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz “sayfaya git” butonuna tıklayarak sayfanızı e-ticaret siteniz üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Örnek yeni sayfa ekleme alanı:


Sabit sayfalarınızı ve özel sayfalarınızı düzenle ikonuna tıklayarak düzenleyebilir, yalnızca özel sayfalarınız arasından silmek istediğiniz sayfayı silebilirsiniz.