HEMEN BAŞLA
E-Ticaret ile Nasıl Satış Yapılır?

E-Ticarette Satış Yapmak için Gerekli Belgeler

E-ticaret sitesi açmak istiyor, ürün veya hizmetinizi internet üzerinden daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız tamamlamanız gereken adımlar var.E-ticaret sitesi açmak istiyor, ürün veya hizmetinizi internet üzerinden daha geniş kitlelere ulaştırmak istiyorsanız tamamlamanız gereken adımlar var.

İnternet üzerinden satış yapabilmek ve fatura kesebilmek için öncelikle bir şahıs şirketi kurmanız gereklidir. Ardından şirketiniz için belirlediğiniz ismin domain adresini almanız gereklidir.

“Öneri: Uygun domain adresi bulmak, talebin artmasıyla birlikte zorlaştığı için önce belirlediğiniz ismin satın alınabilir olup olmadığını kontrol edip, isim uygun ise satın alıp daha sonra şirketinizi kurmanızı tavsiye ederiz.”

E-ticaret sitesi kurmak isteyenler için hazırladığımız blog yazımızda tüm aşamalara yer verdik.

Linke tıklayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
👉
https://goyomod.com/blog/e-ticaret-sitesi-kurmak-istiyorum

Ardından goyomod.com üzerinden güvenilir, kolay yönetilebilir ve uygun fiyatlı e-ticaret temaları üzerinden birini seçerek e-ticaret sitenizi 3 dakika içinde kurabilirsiniz.
👉 https://goyomod.com/fiyatlar

E-ticaret sitenizi kurduktan sonra; dijitalde satış gerçekleştirmek isteyen her firmanın kayıt yaptırmasının ve şirketlerini göstermesinin zorunlu olduğu ETBİS platformuna kayıt olmanız gereklidir.

ETBİS platformu hakkında bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayın:
👉 https://goyomod.com/blog/etbis-elektronik-ticaret-bilgi-sistemi-nedir