Diğer İş Ortaklarımız

Goyomod kullanıcılarına özel sanal ofiste %20 indirim!
Goyomod kullanıcılarına özel sanal ofiste %20 indirim!
Sanal Ofisinizi 1 Ay Ücretsiz Kullanın - Olmadık Ofis
Sanal Ofisinizi 1 Ay Ücretsiz Kullanın - Olmadık Ofis
Adım Patent %15 İndirim Kampanyası
Adım Patent %15 İndirim Kampanyası
Magfi Ads Reklamlarınız %20 İndirimli
Magfi Ads Reklamlarınız %20 İndirimli
Euromsg Express 1 Ay Ücretsiz Mailing Gönderin
Euromsg Express 1 Ay Ücretsiz Mailing Gönderin

JivoChat 1 Ay Ücretsiz Kullanım ve %30 İndirim


JivoChat Hakkında
JivoChat, online işletmelerin tüm iletişim kanallarını ve canlı destek sistemlerini tek bir uygulama üzerinden yönetebilmelerini sağlayan, 360 derecelik bir iletişim sistemidir.

“Sitenize gelen ziyaretçileri, mutlu müşterilere dönüştürün!” sloganı ile dünyada en çok kullanılan ikinci canlı destek aracı olan JivoChat, Türk ekibi ile, Türkiye’de 4 binin, dünyada 250 binin üzerinde siteye altyapı sunuyor. Satış dönüşümü, temsilci üretkenliği ve iletişim kanalı entegrasyonları konusunda getirdiği çözümlerle, her e-ticaret sitesinin mutlaka edinmesi gereken bir araç haline geliyor.

JivoChat kullanıcıları, 14 gün profesyonel sürüm denemesi ile başlıyor ve 14 günün ardından temel özelliklerle ücretsiz devam edebiliyor ya da Goyomod müşterilerine özel indirimlerle profesyonel sürümde kalabiliyor.

Kullanım Alanları
JivoChat canlı destek sistemi, müşteri memnuniyetini ve online satışları artırmak için düşünülmüş çok yönlü bir iletişim aracı olarak, her online işletmenin ihtiyacı olan bir çözümdür. Sitenizdeki ziyaretçilerden, Facebook sayfanızdan, Instagram hesabınızdan, e-posta hattınızdan, Telegram ve Viber kanalınızdan gelecek tüm mesajlar tek bir uygulamaya düşecek, bu sayede müşterilerinizle tüm iletişiminizi tek bir kanaldan yönetebileceksiniz.

Satışları artırmak üzerine geliştirilmiş özellikleri ile, sitenizdeki ziyaretçilere belirlediğiniz koşullar sağlandığında otomatik mesajlar gönderebilecek, onları canlı olarak takip edebilecek ve detaylı bilgilerine erişebileceksiniz. Bu sayede, tıpkı gerçek mağazalarda olduğu gibi, müşterinize doğru zamanda doğru şekilde giderek, satışı bağlayabileceksiniz.

Lisans Tipleri
Profesyonel ve Ücretsiz Lisans olmak üzere iki çeşit lisans bulunuyor. Ücretsiz lisansta, sınırsız sohbet, sınırsız site ekleme, çevrimdışı iletişim formu, 5 temsilci hesabı bulunuyor ve sonsuza dek ücretsiz kullanılabiliyor.

Profesyonel Lisans’ta yukarıda bahsedilen tüm özellikler ve daha nicesi bulunuyor. Lisans, temsilci başına satın alınıyor. Aydan aya alımda; temsilci başına aylık 240.00₺, senelik alımda 1680.00₺ (aylık 140.00₺) olarak ücretlendiriliyor.

Goyomod kullanıcılarına özel indirimler:
1 ay ücretsiz kullanım sınırsız
6, 12 ve 24 aylık alımlarda %30 indirim ( 30 Nisan 2022 tarihinde sona eriyor )
3 aylık alımlarda 2 hafta lisans hediye
6 aylık alımlarda 1 ay lisans hediye
1 senelik alımlarda %10 indirim ve 1 ay lisans hediye 2 senelik alımlarda %15 indirim ve 2 ay lisans hediye

Nasıl Başvururum?
Tek yapmanız gereken, “KAMPANYAYA KATIL” butonuna tıklamak. Sonrasında JivoChat satış uzmanları 24 saat içerisinde sizinle iletişime geçerek detaylı bilgi aktaracaklar.


KAMPANYAYA KATIL