HEMEN BAŞLA
25 Mayıs 2020

Goyomod ile e-ticaret sitesi nasıl açılır?

Goyomod ile e-ticaret sitesi nasıl açılır?

Web sitemizin üst bölümünde yer alan “Ücretsiz Dene” butonuna tıklayarak üye ol sayfamızdan bilgilerinizi girerek ücretsiz üye olabilirsiniz.Üyelik işlemini tamamlayıp sitemize giriş yaptıktan sonra açılan sayfada sol bölümde yer alan “Yeni Site Kur” butonuna tıklamanız gerekiyor.

Daha sonra açılan sayfada Site Başlığını ve Subdomain için site isminizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu iki işlemi de yaptıktan sonra “Siteyi Kur” butonuna basarak e-ticaret siteniz kurulmaya başlayacaktır. Ortalama 2 dakika içersin de e-ticaret sitenizin kurulumu tamamlanmış olacaktır.

Sitenizin kurulum işlemleri bittiğinde Goyomod’a üye olduğunuz mail adresinize e-ticaret sitenizin admin panel bilgileri otomatik olarak gönderilecektir.

Mail adresinize gelen bilgiler ile e-ticaret sitenize ürün girmeye başlayabilirsiniz.


E-Ticaret Sitesi Nasıl Açılır?


E-Ticaret Blog Yazıları

Online Tüketici Tipleri
14 Temmuz 2023
Online Tüketici Tipleri

Günümüzde internetin yaygınlaşmasıyla birlikte online alışveriş önemli bir yer edinmiştir. Bu süreçte ortaya çıkan çeşitli online tüketici tipleri, tüketim alışkanlıklarını ve tercihlerini belirleyen faktörlerdir.

E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?
31 Ağustos 2023
E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?

E-Ticaret danışmanlığı, işletmelerin dijital ticaret stratejilerini geliştirmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Danışmanlar, işletmelerin hedeflerine ulaşması için uygun stratejileri belirler, eğitim sağlar ve çözüm önerileri sunar.

Google'ın E-Ticaret Sitenizi Farketmesi Nasıl Sağlanır?
01 Kasım 2023
Google'ın E-Ticaret Sitenizi Farketmesi Nasıl Sağlanır?

Google’ın Gözünde E-Ticaret Sitenizi Öne Çıkarmanın Yolları