E-Ticaret Siteniz İçin Örnek Hakkımızda Yazısı


E-Ticaret Siteniz İçin Örnek Hakkımızda Yazısı

Markanın güven temsili bakımından önemli rolü olan ‘hakkımızda’ yazısı, ziyaretçilerin bilgi sahibi olacağı öncelikli bir tanıtım yazısıdır. İş ahlaki değerleri açısından tüketicinin sorularını cevaplaması amacı ile yazılmalı ve firmanın e-ticaret sitesi sayfasını inceleyecek ziyaretçi soruları çerçevesinde üretilme aşamasını tamamlamalıdır.

‘Hakkımızda’ yazısı, bünyesinde; kurulum amacı, misyon, vizyon, faaliyet, kurulum tarihi, müşteri değeri (Varsa basın, ödül) gibi bilgileri barındırarak üretilmeli ve dürüstlük ilkesi eşliğinde kısa ve öz şekilde minimalize edilerek, müşterilerin ilgisini çekme odağı ile özenle hazırlanmalıdır.

Markanız için hazırladığımız örnek ‘hakkımızda’ yazısı ise şu şekildedir;

**** yılında kurduğumuz marka şirketi, toptan üretim ile başladığı girişimcilik serüvenini mağazacılık ve e-ticaret ile güçlendirmeyi başarmış, şubeleri ile de bu serüveni en ileri boyuta taşımıştır. Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı başardık. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi marka sahipliğini yapmış durumdayız.

Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, e-ticaret dünyasında saygın bir konuma yükselmeye hak kazandık.

Markamız; **** alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız ** yıl boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında “ziyaretçi memnuniyeti en yüksek” konumuna ulaşarak, halkın takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz, mutlu tüketici konumunda ayrılmanızı sağlamak.

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde sorun odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

Firma ve şahıs talepleri doğrultusunda özgün metin çalışmaları ürettirmek için Goyomod ekibine ulaşabilir, size özel ‘hakkımızda’ veya dilediğiniz birçok yazı talebinde bulunabilirsiniz.


E-Ticaret sitenizin içeriklerini profesyonel bir yazı dili ile yazılmasını ister misiniz?

Google’ın e-ticaret sitenizi bulmasına yardımcı olacak, markanızı en iyi şekilde güçlendirerek arama motorunda en üst seviyeye çıkarmasına yardımcı olacak
Goyomod Dijital Medya Ekibi ile blog hizmetini deneyimleyebilir, bağlantı tıklamalarınızı en üst düzeye çıkartabilirsiniz…


 

Hızlı Büyüyen İşletmeler İçin E-Ticaret Sitesi Çözümleri

3 Dakikada E-Ticaret Sitesinizi Açın!


7 Gün Ücretsiz Hemen Başla

E-Ticaret Blog Yazıları