HEMEN BAŞLA
01 Aralık 2022

E Ticaret Maliyeti Nedir?

E Ticaret Maliyeti Nedir?

Günümüzde sosyal medya üzerinden ürün/hizmet satan çok fazla marka var. Kimisi e ticaret sitesi kurarken kimisi de önyargılı bir şekilde çok maliyetli olduğunu düşünerek bir site kurulumu yapmıyor. Dışarıdan bir gözle bakıldığında sosyal medya hesaplarından sadece paylaşım yapmak ürün veya hizmet satmak için yeterli olmuyor. Bir markayı dışarıdan güvenilir göstermenin en temel biçimi bir internet sitesi kurulumu olacaktır. Peki ya bir e-ticaret sitesi kurulumunun maliyeti nedir? E-ticaret sitesi ne kadara kurulur? Gelin birlikte inceleyelim.

İlk etapta profesyonel başlamak istiyorsanız e ticaret sitesi kurulumu biraz maliyeti yüksek olabilir ancak size elbette her aşamasından bahsedeceğiz.

E-ticaret sitesi için öncelikle bir alan adına ihtiyacınız olacak. Seçtiğiniz isme göre ve uzantısına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Yaklaşık bir fiyat söylememiz gerekirse yıllık 1500 lira gibi bir maliyeti vardır. Bununla birlikte internet sitesi kurulumu için tema seçmeniz gerekir ve o siteye alan adınızın entegrasyon işlemi bittikten sonra e-ticaret sitesi ürün girişlerine hazır hale gelir.

Eğer yeni başlıyorsanız sadece alan adını satın alıp kullanımı kolay, sizi zorlamayacak bir site açmak mümkün. Bu noktada Goyomod hem güvenilir hem de kullanımı oldukça kolay bir e-ticaret sitesi kurulumu sağlıyor. Dilerseniz domain yani alan adı satın aldıktan sonra Goyomod üzerinden entegrasyon sağlayabilir, ürün girişlerinizi hemen yapabilirsiniz.

Goyomod internet sitesi kurulumu için hem aylık hem de yıllık planlar doğrultusunda ödeme yapıp seçtiğiniz temaya ürünlerinizi ekleyebilirsiniz. Peki ya Goyomod aylık ve yıllık ücreti nedir?

E ticaret sitesi kurulumunu en hızlı şekilde tamamlayıp müşteriye teslim ediyoruz. Bazı müşteriler aylık ödeme yapmak isterken bazı müşteriler ise yıllık ödeme yapmak istiyor.

- Aylık Goyomod e-ticaret sitesi maliyeti 195 lira
- Yıllık Goyomod e-ticaret sitesi maliyeti 2340 lira

İki seçenek için de 7 gün ücretsiz tam sürümü kullanabilir, satışa başlayabilirsiniz. Hadi siz de bir e-ticaret sitesini 3 dakikada kurun, satışa başalayın.

E-Ticaret Blog Yazıları

E-ticaret Sitesi Kurmak Kaç TL
23 Ekim 2023
E-ticaret Sitesi Kurmak Kaç TL

Goyomod'un Aylık, 6 aylık veya yıllık abonelikler arasından seçim yaparak, çevrimiçi mağazalarını hızla başlatmak ve yönetmek isteyen işletmelere farklı seçenekler sunar.

E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?
31 Ağustos 2023
E-Ticaret Danışmanlığı Nedir?

E-Ticaret danışmanlığı, işletmelerin dijital ticaret stratejilerini geliştirmelerine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir. Danışmanlar, işletmelerin hedeflerine ulaşması için uygun stratejileri belirler, eğitim sağlar ve çözüm önerileri sunar.

Google Ads Reklamları
25 Mayıs 2020
Google Ads Reklamları

Bugün internet hayatın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Hem işyerlerinde hem de evlerde internet kullanım oranları hesap edilirken artık bireysel internet kullanıcı sayıları hesaplanmaya başladı.