Infoset %10 İndirim KampanyasıKAMPANYAYA KATIL

Infoset ekibi olarak;
E-ticaret markalarının satışlarını arttırmasına ve memnun müşteriler yaratmasına yardımcı olacak omnikanal müşteri iletişimi (çağrı, canlı destek - chatbot, e-posta) hakkında önemli ipuçlarını paylaşıyoruz.

Canlı destek, potansiyel ve yeni müşterilerle bağlantı kurmanın ve onlara ürününüzü kullanmaları veya web sitenizde para harcamaları için ihtiyaç duydukları güveni vermenin harika bir yoludur. Forrester'ın bir araştırmasına göre, sohbet eden tüketicilerin dönüşüm sağlama olasılığı, etmeyenlere göre 2,8 kat daha fazla. Websitenize bir canlı destek sistemi kurarak ziyaretçilerinizi müşteriye çevirme oranınızı kolaylıkla artırabilirsiniz.

Chatbotlar ile müşteri destek süreçlerinizi otomatize edebilir, destek ekiplerinizin üzerindeki yükü azaltabilirsiniz. Çağrı merkezinizi de Infoset'e taşıyarak, tüm müşteri iletişimini tek bir yerden yönetebilirsiniz.

Ayrıca Chatbotlar ile satışlarınızı artırabilir, müşterilerinize 7*24 destek verebilir, ekiplerinizin üzerindeki yükü azaltabilirsiniz.
Infoset ile Canlı chat / Chat bot kullanmaya kullanıcı başı 39 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Üstelik kurulum kolaylığı ile herhangi bir kodlama veya yazılımcı yardımına ihtiyaç duymadan canlı chat’inizi web sitenize ya da mobil uygulamanıza ekleyebilirsiniz.

Goyomod.com müşterilerine özel promosyon kodu ile 14 gün ücretsiz, sonrasında %10 indirimli kullanabilirsiniz.


Aylık 65 TL'den Başlayan Fiyatlarımız İle

E-TİCARET SİTENİZİ
HEMEN KURUN!

Zaman kaybetmeden e-ticaret siteni kendin kur, kendin yönet